Obsah,Ceník služeb – dům / byt / chata

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

 

 

Elektronická ostraha – nekomerční využití

Tarify Monitoring Patrol Patrol plus
Měsíční paušál 199,- Kč 399,- Kč 449,- Kč
Výjezd 500,- Kč 500,- Kč
cena včetně DPH 21%

Práce technika

Tarify Monitoring Patrol Patrol plus
Připojení
– telefonní linka
1420,- Kč 1420,- Kč 1420,- Kč
Připojení
– GPRS / GSM
2050,- Kč 2050,- Kč 2050,- Kč
Integrace do systému 1,- Kč 1,- Kč 1,- Kč
Výpis událostí ano ano
cena včetně DPH 21%

Ceny jsou platné pro objem max. 48 smyček na hlídaný objekt, u početnějších systémů jsou ceny individuální.

Ceník je platný od 1. října 2011 pro celé území Hl. m. Prahy a blízké okolí.

Tarif MONITORING

Výjezd zásahovou skupinou se neprovádí. O případném poplachu Vás operátor pultu centrální ochrany informuje telefonicky. V případě Vaší nedostupnosti informaci o poplachu předává formou SMS zprávy na tři Vámi předem vybraná a určená čísla.

Tarif PATROL

Při této službě vám v případě poplachu operátor pultu centrální ochrany zavolá. Sami rozhodnete, zda má být vyslána nejbližší zásahová skupina, případně určíte, kdo další má být vyrozuměn. Pokud se Vám operátor nedovolá, dojde k výjezdu zásahové skupiny automaticky (volitelné). Při tomto typu dohledu nemůže být zásahová skupina vybavena klíčem od objektu. Po ukončení zásahu budete informováni o výsledku. Výjezd zásahové skupiny uhradíte dle ceníku společnosti. Měsíční výpis událostí ve formátu HTML je zasílán zdarma v elektronické podobě.

Tarif PATROL plus

Při této službě je střežený objekt v úplné evidenci zásahové služby. Zásahová skupina může být vybavena klíčem k objektu (evidence klíčů i objektu pod číselným kódem). Výjezd v případě poplachu se děje automaticky. Po vyslání výjezdové skupiny se operátor pultu centrální ochrany pokusí s Vámi telefonicky spojit, kde při úspěšném kontaktu můžete výjezd do 5 minut odvolat heslem aniž by jste výjezd zásahové skupiny hradili. Měsíční výpis událostí ve formátu HTML je zasílán zdarma v elektronické podobě.
Obsah,